עוד יותר פנימה אל הישראלית

התחדשות עירונית במבט פרסונלי

אנחנו דוגלים במתן שירות אישי כערוץ ישיר, זמין ושקוף לאורך כל תהליך הבינוי, על כלל ההיבטים הכרוכים בפרויקטים, מהחזון ועד למסירת המפתחות.

מטרתינו היא לצמצם ככל האפשר דאגות ועומסים מבעלי הדירות והיזמים, להעניק להם ״ראש שקט״ לאורך הדרך ולנהל תהליך עבודה חלק ומיטבי, תוך קבלת החלטות מקצועיות שהינן הנכונות ביותר עבור כל הצדדים בפרויקט, בסינרגיה מושלמת לתוצר אופטימלי ולנכס מדויק ומניב.

טל ונדב, בעלי החברה, מנהלים אישית את תהליך ההתחדשות, ובכך שומרים על קשר אישי וישיר עם בעלי הדירות והנכסים. הזמינות הגבוהה ומעורבותם של מנהלי החברה מאפשרים פתרון כל בעיה במהירות וביעילות, החל משלב יצירת הקשר עם בעלי הדירות, התכנון ההנדסי והאדריכלי, הוצאת היתרי בניה וניהול הביצוע ועד לסיום התהליך ומסירת הדירות.

מי אנחנו, וכיצד אנחנו רואים את הדברים

אנחנו, החברה הישראלית להשבחת מבנים בע”מ, מובילים משנת 2010 פרויקטים של תמ"א 38, 138 (חיזוק ועיבוי) ו- 38/2 (הריסה ובניה), וממשיכים את פעילותינו כשבאמתחתנו פרויקטים במעל 10 ערים ברחבי הארץ, ביניהן תל אביב, קריית אונו, הרצליה, ירושלים, ראשל"צ ועוד, הכוללים מאות דירות ונכסים אשר הניבו עליה משמעותית בערך הנכס, וניהול תהליכי התחדשות עירונית ופיתוח אדריכלי של מבנים שונים בהגדרתם ובאופים.

מביטים על המשימה מכל הזוויות

הקו המנחה להובלת התחדשות עירונית יצירתית נובע מהסתכלות רחבה על אספקטים שונים של בניה, בין ראיית ויז'ן אדריכלי מאתגר לבין ביצוע מדויק ואיכותי, בין קשב ופתיחות לדיירים לבין הצבת הגדרות מקצועיות מושתתות ידע וניסיון, בין חידוש ופיתוח לבין שימור הטון והאופי של המבנה בהתאם למטרות הפרויקט.

אלו הערכים עליהם מניחה הישראלית את יסודותיה ליצירת סביבת מגורים עתידית המניבה עליה משמעותית בערך הנכס.

הדרך שלנו

עבודה יסודית ואיכותית תוך קשב ורגישות לדיירים ובעלי הנכסים

התקשרות עם בעלי הנכסים

תכנון הנדסי ואדריכלי

הוצאת היתר בניה

ניהול ביצוע

מסירת הדירות